fbpx вул. Професорська 32, Харків, Україна
ЖИЛСТРОЙ – 3
Житловий комплекс "BonAparte"
Триумф твоїх перемог! Наймасштабнійший комплекс в історичному центрі міста

Детальніше

ЖИЛСТРОЙ – 3
BAUHAUS — ласкаво просимо в майбутнє!
Комфортабельні квартири в багатофункціональному комплексі преміум-класу

Детальніше

ЖИЛСТРОЙ – 3
Житловий комплекс Felicità
Місце, де оселилося щастя!

Дізнатися більше

2017

рік заснування компанії

6

зданих будинків

750

зданих квартир

+ 110000

загальна площа проектів м2

Наші об'єкти
Переваги компанії

«Жилстрой 3» – житлові комплекси преміум-класу

 

Компанія «Жилстрой 3» з 2017 року перебуває на ринку будівництва міста Харкова. За цей час ми побудували більше 100 000 м2 житла, що відрізняється унікальною та функціональною архітектурою. «Жилбуд 3» зводить будинки з дотриманням всіх технологічних вимог, швидко та у зазначений термін. Найвигідніші умови оплати, щоб купити квартиру в Харкові. Забудовник пропонує безвідсоткову розстрочку до кінця будівництва об’єктів з мінімальним першим внеском.

Всі роботи ведуться відповідно до норм і правил будівельних робіт. На даному етапі розвитку нашої компанії ми будуємо житло преміального класу, що накладає на нас певні зобов’язання перед нашими клієнтами, які ми успішно виконуємо.

Наша гордість – це наша команда, команда професіоналів, які будуть радувати Вас унікальними та цікавими житловими комплексами преміальної якості. Ми зібрали для Вас висококласних фахівців у різноманітних областях: будівельної, адміністративної, проектної, дизайнерської, а також в області енергозбереження для того, що б максимально задовольнити всі потреби наших клієнтів.

Наші контакти
Відправити повідомлення

вул. Професорська 32, Харків, Україна