fbpx вул. Професорська 32, Харків, Україна

ДИНАМІКА БУДІВНИЦТВА ЖК “BAUHAUS” ЗА ЛИПЕНЬ-СЕРПЕНЬ 2021 Р.

 

ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК “BAUHAUS” ЗА ЛИПЕНЬ-СЕРПЕНЬ 2021 року.

СЕКЦІЯ München: Поштукатурені стіни коридорів на 4-14 поверхах. Залиті стяжки підлог на холодних зонах сходових маршів. Ведуться роботи по монтажу огорож та дверей на холодних зонах. Ведуться роботи по монтажу клапанів підпору повітря і димовидалення по поверхах. Ведуться роботи по влаштуванню стояків протипожежного водопроводу. Ведуться електромонтажні роботи по влаштуванню проводки і монтаж датчиків диму, пожежної сигналізації та пожежної сирени. Завершено монтаж першого ліфта.Завершуються роботи по влаштуванню підключення квартир до електропостачання і пристрою проводки в місцях загального користування. Змонтовано стояки холодної, гарячої води, опалення, каналізації. По всіх квартирах розведені труби гарячої, холодної води та опалення. Ведуться роботи по влаштуванню зливової каналізації. Покрівельні роботи виконані на 90%. Ведуться активні роботи по влаштуванню вітражів.

 

СЕКЦІЯ Hamburg: Поштукатурені стіни коридорів на 14 і 15 поверхах. Залиті стяжки підлог на холодних зонах сходових маршів. Ведуться роботи по монтажу огорож та дверей на холодних зонах. Ведуться роботи по влаштуванню стояків протипожежного водопроводу. Приступили до монтажу першого ліфта. Завершуються роботи по влаштуванню підключення квартир до електропостачання і пристрою проводки в місцях загального користування. Змонтовано стояки холодної, гарячої води, опалення, каналізації. Ведуться роботи по влаштуванню зливової каналізації.
Покрівельні роботи виконані на 90%.

 

Котельня:
Завершено роботи по обробці котельні, приступили до монтажу водогрійного обладнання.

ПАРКІНГ:
Залиті вертикальні конструкції першого поверху паркінгу, ведуться роботи по влаштуванню плити перекриття 2-го поверху паркінгу з боку Білгородського шосе. Ведуться роботи по прокладанню трубопроводів димовидалення та вентиляції паркінгу.

Прибудинкова територія:
Приступаємо до підготовчих робіт з благоустрою території вздовж вул. Комітетської.

Поділитися статтею:
Наші контакти
Відправити повідомлення

вул. Професорська 32, Харків, Україна