fbpx вул. Професорська 32, Харків, Україна

НАШІ ПАРТНЕРИ MADONNA family club (спеціальна пропозиція за промокодом)

На території житлового комплексу “ФЕЛІЧІТА” розташувався один з найкращих сімейних центрів міста Харкова, MADONNA family club.

З великим спектром послуг, з індивідуальним підходом до кожного, починаючи з вагітності. MADONNA family club – це унікальне і затишне місце, в якому дбають про якість своїх послуг 24/7.

Розповімо докладніше про основні напрямки діяльності MADONNA family club:

1. Курс підготовки до пологів
Вагітність – мабуть, сама таємнича і хвилююча пора в житті жінки. На курсах підготовки до пологів в MADONNA family club розкажуть, як всебічно підготуватися до пологів, допоможуть подолати хвилювання і налаштуватися на легкі пологи.

2. Супровід під час пологів
Якщо Ви хочете отримати тепло, підтримку і турботу під час пологів, психолог центру або акушерка проведуть з Вами всі три періоди пологів і допоможуть прожити їх якомога легше, м’якше. Супровід не обов’язково передбачає відсутність тата дитини або іншого родича в процесі пологів. “Спеціальний” партнер може бути додатковою підтримкою як для породіллі, так і для її близьких, хорошим помічником і підказкою в складних ситуаціях.

3. Група повного дня
Група повного дня – це не тільки унікальне і безпечний простір для Вашої дитини, а й місце, яке дозволить вашому малюкові кожен день знайомитися з навколишнім світом і відкривати для себе щось нове. Віддаючи свого малюка в групу, Ви можете бути впевнені в тому, що за вашою дитиною буде професійний догляд, а сам малюк буде рости і розвиватися в атмосфері любові і тепла.

4. Аква-мама
Аква підготовка – одне з найбільш бажаних занять під час вагітності. Вода володіє чудовими властивостями: тонізує тіло, розслаблюючи м’язи. Перебуваючи у воді, жінка не відчуває ваги свого тіла. Заняття в басейні не може замінити звичайна гімнастика або аеробіка, так як вода дає тимчасове відчуття невагомості, і в той же час знімає напругу і більш інтенсивно розвиває м’язи.

Один з важливих ефектів – тренування малюка всередині мами і його підготовка до пологів. Заняття у воді благотворно відбиваються на загальному стані майбутнього малюка: він отримує більше кисню, оскільки поліпшується кровопостачання плаценти, а значить, краще розвивається.

5. Аква-малюк
Аква-малюк – це не просто корисна і загальнозміцнююча фізкультура. Крім фізичного розвитку і загартування, заняття сприяють стимуляції всіх біохімічних процесів в організмі. Діти стають набагато спокійніше, а їх високі адаптаційні і когнітивні здібності дозволяють їм гармонійно і повноцінно розвиватися.

Заняття варто починати, коли у малюка вже активно формується імунний захист, але ще повністю збережені плавальні рефлекси. Мета такого раннього плавання полягає в перекладі несвідомої активності в рухові навички, які зберігаються протягом усього життя, за умови їх постійного підкріплення.

6. Ранній розвиток
Гармонійне і своєчасне розвиток необхідно кожній дитині. Заняття проводять досвідчені фахівці психологи з правом викладання і великим досвідом роботи з дітьми. Зацікавленість малюка досягається за рахунок динаміки, чергуванням рухомих і спокійних розвиваючих ігор, що не дає малюкам втомитися і відволіктися від заняття. Заняття включають в себе різні види діяльності, які швидко змінюють один одного. Дитина просто не встигає втомитися і протягом години отримує справжнє задоволення.

Максимальна безпека: Сімейний центр Мадонна знаходиться на території закритого комплексу, який знаходиться під охороною 24 години на добу, вхід на територію центру тільки через дзвінок в домофон.

Здоров’я Ваших дітей: Всі меблі та оздоблення найвищої якості, на всіх рівнях приміщень тепла підлога з кварцвеніловим покриттям, встановлена ​​складна приточно-витяжна система, дитячі групи оснащені зволожувачами повітря, а також бактерицидними лампами останнього покоління.

Басейн з найсучаснішою системою очищенням води, без хімії і хлору, переливна система фільтрації, вода проходить через мідні і титанові пластини, фільтрується виділяючи частинки подібні хлору, які повністю очищають і знезаражують воду. Встановлено піщані фільтри, вода проходить іонізацію сріблом та ультра-фіолетову обробку, а також додаткове очищення з додаванням солі.

Повний перелік послуг MADONNA family club:

Для вагітних
– Курс підготовки до пологів;
– Йога для вагітних;
– Аква-підготовка;
– Масаж;
– Семінари, тренінги;
– Консультація психолога;
– Супровід під час пологів;
– Консультація по грудному вигодовуванню.

Для дітей
– Група повного дня;
– Група неповного дня;
– Басейн;
– Ранній розвиток;
– Художні заняття;
– Музичні заняття;
– Підготовка до школи;
– Логопед;
– Масаж;
– Консультація психолога;
– Домашнє плавання;
– Консультація по грудному вигодовуванню;
– Дитячі свята, дні народження.

Наші партнери підготували спеціальну пропозицію, індивідуально для вас, у Вас є можливість за промокодом “MADONNA” до 31.06.2021 р. безкоштовно відвідати одне групове заняття на вибір, для вагітних або дітей, ближче познайомитися з центром, зануритися в атмосферу тепла і затишку разом з MADONNA family club.

Поділитися статтею:
Наші контакти
Відправити повідомлення

вул. Професорська 32, Харків, Україна