fbpx вул. Професорська 32, Харків, Україна

Про нас

Будівельно – інвестиційна компанія «Житлобуд – 3» – це новий рівень будівництва. Унікальність, нові концепції, якість і розкіш. Зібравши весь свій досвід з 2017 року, компанія вирішила спробувати себе в преміальному сегменті будівництва житла.
Стартувавши з об’єктом «Фелічіта», компанія зайняла впевнене місце на ринку преміум класу, зарекомендувавши себе як надійного, відповідального, ексклюзивного забудовника. З неординарним підходом до будівництва, архітектури та сервісу. «Житлобуд-3» – компанія повного циклу, яка реалізує всі стадії проекту, починаючи від розробки і будівництва, закінчуючи реалізацією та подальшим  обслуговуванням житлових об’єктів. Команда компанії складається з професіоналів високого рівня, до складу якої, крім іншого, входить проектна група, інвестиційний фонд, що управляє.

Місія компанії

Місія компанії
Наша місія - це будівництво висококомфортного, якісного житла преміум сегменту, у якого немає аналога в нашому місті, а також задоволення побажань наших клієнтів. Будівництво наших об'єктів ведеться з використанням найсучасніших технологій і матеріалів, що забезпечують енергоефективність, екологічність і функціональність життєвого простору. Прагнення до створення кращих проектів в місті Харкові залишається для компанії одним із головних завдань!

Наші цінності

 • Ексклюзивність.
  «Жилстрой 3» – це компанія, яка ламає стереотипи і шаблони в архітектурі і дизайні проектів житлових комплексів. Наші ексклюзивні формати житла виходять за рамки того, що люди звикли називати “квартирою” – саме тому наші об’єкти користуються високим попитом і відповідають всім запитам жителів міста.
 • Довіра.
  Пропонуємо нашим клієнтам новий рівень життя, створюючи нову комфортну і безпечну середу. У кожен проект ми вкладаємо душу, для нас важлива цінність кожної людини, яка має в ньому жити. Вдосконалюємося, враховуємо сучасні тенденції в галузі будівництва, швидко трансформуємося під мінливі запити клієнтів і викликів ринку. Зміцнення довіри, яке нам надають, прагнення виправдовувати його в теперішніх та майбутніх проектах компанії.
 • Чесність.
  Щирі і чесні відносини з клієнтом, а також один з одним, допомагають нам у вирішенні будь-яких складнощів. Принциповим для нас є виконання всіх узятих на себе зобов’язань.Ми націлені на майбутнє, непереборне бажання створювати кращі проекти, зароджувати щось нове. Ми прагнемо залишатися надійною Компанією, стати лідерами за комфортністю наших об’єктів, щодо підвищення якості сервісу наших послуг, дотримуючись європейського контролю, а не за кількістю реалізованих квадратних метрів.
 • Клієнтоорієнтованість.
  Забезпечити якісний і комфортний рівень життя для наших клієнтів – пріоритетність компанії. Розробляючи проекти наше найголовніше прагнення задовольнити потребу кожного клієнта. Коли мова заходить про прибутковість, то ми з упевненістю можемо заявити, прибуток це не кінцева мета, а фінансова стабільність компанії, щоб реалізувати поставлені перед собою завдання по завершенню проектів якісно і в строк з максимальною користю для наших клієнтів.
 • Команда.
  Кожен співробітник – це важлива ланка в системі досягнення поставлених цілей компанії. Щодня всі наші співробітники вносять свій внесок і ставляться з усією важливістю до всіх завдань і проектів компанії, кожен прагне розкрити свій потенціал, показати результат, підійти до роботи з творчої сторони, запропонувати нестандартні рішення, що дозволять удосконалювати наші проекти і підвищувати ефективність, забезпечуючи успіх нашій компанії.

Наші партнери

Технології

 • Монолитно-каркасная технология строительства;
 • Стены: экологически чистый материал – керамоблок;
 • Утеплитель: базальтовая вата (100 мм);
 • Система “умный дом” компании AJAX;
 • Окна Rehau c мультипакетом;
 • Малошумные лифты.

Документи

Поділитися статтею:
Наші об'єкти
Наші контакти
Відправити повідомлення

вул. Професорська 32, Харків, Україна