fbpx вул. Професорська 32, Харків, Україна

Наші об’єкти

Старт продажів другої черги

ЖК BonAparte

ЖК «BonAparte» - це новий проект нашої компанії. Масштабний, різноманітний та істинно унікальний, відображення урбаністичного духу часу, що знайшов своє місце в історичному центрі Харкова. Поєднання старого та нового, комплекс формує зовсім інше сприйняття району: інтенсивне, свіже, надихаюче. Комплекс має все необхідне для ідеального поєднання повноцінного та щасливого життя.

Перейти на сайт об'єкта

Адреса офісу:

м. Харків, пров. Борзий, 9

Онлайн-трансляція об'єкта:

Дивитися на сайті

Ціна за 1 м2:

від 30 000 грн.

Останні квартири

ЖК BAUHAUS

ЖК BAUHAUS — це новий проект компанії «Жилстрой-3». Головною відмінною рисою комплексу є стилістична приналежність до архітектурної школи BAUHAUS, із чітко вираженою філософією та концепцією, що поєднує технології та мистецтво. Одне із завдань проекту - за допомогою методів художнього авангарду, зробити архітектуру функціональною, соціальною та відповідною життєвим процесам швидко мінливого суспільства. BAUHAUS має на увазі використання якісних матеріалів і простоту форм для створення ідеального простору для життя.

Перейти на сайт об'єкта

Адреса офісу:

Харків, вул. Сокольническая, 28

Онлайн-трансляція об'єкта:

Дивитися на сайті

Ціна за 1 м2:

від 34 000 грн

Об'єкт реалізований

ЖК Felicità

Комплекс - зданий! ЖК Felicita - Фелічіта по-італійському означає щастя. Саме таку назву одержав сучасний житловий комплекс, місце для якого ми знайшли, надихнувшись ідеєю італійської Фелічіти. Ця сонячна, яскрава і тепла країна завжди асоціюється з посмішками, щасливими, успішними людьми, які здатні втілювати в життя самі неймовірні ідеї.

Перейти на сайт об'єкта

Адреса офісу:

м. Харків, вул.Професорська, 32

Онлайн-трансляція об'єкта:

Дивитися на сайті

Ціна за 1 м2:

від 37 000 грн

Наші контакти
Відправити повідомлення

вул. Професорська 32, Харків, Україна