fbpx вул. Професорська 32, Харків, Україна

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ НА КВАРТИРИ В ЖК “BAUHAUS”

У цьому місяці приготували для Вас унікальну пропозицію на ексклюзивні квартири в житловому комплексі “BAUHAUS”.

Безвідсоткова розстрочка до грудня 2022 року з вигодою до 500 000 грн.

Унікальні планування квартир від 250 м2 до 285 м2 з панорамним склінням, з якого відкриваються шикарні види в три сторони світу: схід, захід і південь. Шикарні пентхауси на останніх поверхах ЖК “BAUHAUS” з приголомшливим, красивим видом на місто.

Ваш індивідуальний будинок в будинку. Будинок під хмарами. Панорамне скління з високими стелями, великою, вільною площею. Можливість підлаштувати планування під себе, зонувати простір так, як хочете Ви. Здійсніть свої давні мрії в реальність адже простір для вашої уяви при ремонті просто масштабний.

Особливість пентхаусів – це ваша приватність. Відсутність сусідів, або ж мала їх кількість на Вашому поверсі, ваша тиша, спокій і комфорт, де тільки Ви самі.

Пентхауси залишаються актуальними і стають все більш популярними і затребуваними сьогодні. Маючи ряд переваг, а найважливіший це повітря. Пил з міських доріг і вулиць не піднімається вище 10 поверху, а лісопарк, який розташований в декількох метрах від комплексу додасть не тільки свіжого повітря, але й аромат лісу.

Вільне планування дозволяє реалізувати найсміливіші дизайнерські рішення.

Скористатися акційною пропозицією можна до 30.06.2021 року. В акції беруть участь квартира №108 на 11 поверсі секції Hamburg і ​​квартира №212 на 11 поверсі секції München. Пропозиція обмежена.

Записатися на перегляд або отримати більш детальну інформацію ви завжди можете в нашому відділі продажів:

+38 (066) 281-00-77
+38 (097) 281-00-77 (viber)

Поділитися статтею:
Наші контакти
Відправити повідомлення

вул. Професорська 32, Харків, Україна