fbpx вул. Професорська 32, Харків, Україна

СТАРТ ПРОДАЖУ НОВОГО МАСШТАБНОГО ПРОЕКТУ КОМПАНІЇ “ЖИЛСТРОЙ-3”

Старт продажів масштабного комплексу в самому центрі історичної частини міста ЖК "BonAparte".


ЖК «BonAparte» – це новий проект нашої компанії. Масштабний, різноманітний та істинно унікальний, відображення урбаністичного духу часу, що знайшов своє місце в історичному центрі Харкова. Поєднання старого та нового, комплекс формує зовсім інше сприйняття району: інтенсивне, свіже, надихаюче.

Для нашого проекту ми вибрали ділянку, де зараз формується новий модний, сучасний район. Тут все знаходиться в хвилинної доступності. До найпопулярніших місць Харкова – парк Шевченка, Дзеркальний струмінь, сквер Стрілка, площа Свободи. Любителям естетичного задоволення підійде величезний вибір театрів і музеїв. І все це в безпосередній близькості легкої прогулянки. Для любителів шопінгу в 15 хвилинах від комплексу кілька великих торгових центрів. Для найменших мешканців «BonAparte», всього в двох кроках дельфінарій Немо і перший в Україні сучасний зоопарк європейського рівня. Тепер вам не потрібно нікуди поспішати, адже ваші улюблені місця будуть зовсім поруч.

Особливість архітектури, поєднання якісних матеріалів, цікава квартирографія, індивідуальний підхід до формування планувань. Навіть найдосвідченіший покупець знайде для себе зручне планування від студії до просторих апартаментів з панорамним склінням і неповторними краєвидами на місто.
Уважність до нюансів і деталей, створюють неповторну атмосферу майбутнього комплексу, підкреслюючи його унікальність і концептуальність.

 СТАРТ ПРОДАЖУ ПЕРШОЇ ЧЕРГИ


Вибрати квартиру, забронювати, отримати більше інформації можна звернувшись до відділу продажів ЖК “BonAparte”, наші кваліфіковані менеджери проконсультують Вас з усіх питань про придбання квартири.

Телефони відділу продажів:
+38 (095) 765-32-32
+38 (068) 765-37-37

Також подивитися планування можна на  сайті ЖК “BonAparte”

 

 
Поділитися статтею:
Наші контакти
Відправити повідомлення

вул. Професорська 32, Харків, Україна